Polish Xojo Users Meeting - Leszno, December 2022

No to następnym razem już wiadomo…
If Madrid= True Then
Spotkanie = True
Obiad = True
End if

:smile:

Tak jest, życie jest zbyt krótkie żeby nie poznawać nowych przyjaciół.

1 Like

póki co, sprawdź wiadomości prywatne :smiley:

I ja tam byłem, pizzę jadłem, kawę piłem - poznałem przemiłych ludzi i zobaczyłem całe, liczne stadko młodzieży zainteresowanej Xojo! Zasygnalizowanych zostało też kilka bardzo interesujących idei, jak to stadko zamienić w potężne stado. Jest temat, wokół którego warto się zakręcić!
Dziękuję teamowi halpress za przyjęcie i ostrzegam, że zobaczycie mnie wkrótce, ponieważ bardzo mi się to, co robicie spodobało i chcę, aby coś takiego przepączkowało do mojej gminy. Daleko nie jest :wink:

1 Like

Ja też dziękuje wszystkich za przybycie.
Myślę, że ustalenia ze spotkania są zacne.
Prześlijcie mi proszę maila na adres xojo@halpress.team
Pokoordynuje nasz pomysł.

Proszę Was też bardzo o wypełnienie krótkiej ankiety.
Wasz głos tutaj myślę jest cenny.
https://forms.office.com/e/9i9deBLjLS

Niechaj więc wczorajsze spotkanie będzie początkiem XOJO Polska!






fot 1/7

4 Likes






fot 2/7

4 Likes

Było super, wstępne założenia - spełnione :slight_smile:

Nasza załoga:

7 Likes






fot 3/7

4 Likes






fot 4/7

4 Likes






fot 5/7

5 Likes

Too widzimy się w marcu 23 :grin:

2 Likes






fot 6/7

2 Likes






fot 7/7

5 Likes

Well Done! XOJO Polska :slight_smile:
Materiały ze spotkania dostępne tutaj - halpress / CodeMeet · GitLab

Super, że można się było spotkać z Leszkiem Niedzielą i Grzegorzem Pawlikiem - dziękuję Panowie, że zadaliście Sobie trud przyjazdu - dobrze było się poznać a w przyszłości - może wspólnie coś zrobić :slight_smile:

1 Like

Plan myślę jasny co dalej. Grzegorz czy ja dobrze ale za późno złapałem że ty pieszo wracałeś? Moje fopa.

Kolejne spotkanie planujemy 4 marca 2023.
Link do zapisów: Zapisz mnie - etap 1 - Strony www oraz tworzenie aplikacji Leszno
Spróbuje do tego czasu zrobić wstępny plan podręcznika zgodny z podstawą programową liceum. Myślę, że suplement mógłby zawierać rzeczy techniczne, skierowane bardziej do osoby która by mogła być technikiem programistą, czy technikiem informatykiem. Wstępnie też poszukam nam partnera w postaci jakiegoś urzędu związanego z edukacją na początek.

2 Likes

That looks like a great event - well done to everybody who organised this. Great to see some younger coders too!

4 Likes

I don’t know if you bothered to translate from Polish to English, but in short it goes like this:

  • a meeting for high school and university students was held, during which Xojo was presented once again
  • by the way, a few advanced programmers in Xojo, who are few in Poland, met
  • in the subject of education, there is perhaps the possibility of writing a school textbook on programming in Xojo and even making Xojo an optional subject to take at the high school final exam.

The last of the topics mentioned above is very promising, perhaps it will come true.

7 Likes