Polish Xojo Users Meeting - Leszno, December 2022

This is a meeting for Xojo users from Poland. Details below.

Chyba nadszedł czas, aby polscy użytkownicy mogli się spotkać i uczestniczyć w tworzeniu polskiego środowiska programistów i entuzjastów Xojo. Wraz z przyjaciółmi z Halpress.team zapraszamy na spotkanie w Lesznie, 3 grudnia 2022. Liczymy, że uda nam się zebrać, wymienić kontakty, doświadczenia i zacząć działać razem w sposób, który sobie wybierzemy - dla wspólnej korzyści.

Wkrótce w tym wątku będą publikowane dalsze szczegóły!

Facebook page: https://www.facebook.com/events/625923195878951

8 Likes

Tak jest! ZapraszaMY bardzo !

2 Likes

A już myślałem, że jestem sam, samiuteńki. Jasne, że przyjadę!

pozdrowienia
Leszek

2 Likes

Wysłałem dziś maila do moich polskich klientów. Mam nadzieję, że to pomoże.

3 Likes

Super!

Thanks! It is an easy yet awesome support from You!

2 Likes

Skąd jesteś Leszek?

W ramach spotkania odbywa się też CodeMeet dla młodzieży na którym promujemy XOJO. Możecie sobie zobaczyć tutaj - www.halpress.team/codemeet jak to wygląda. Zwykle jest z 20-30 osób z laptopami i im tam pokazujemy jakieś proste rzeczy aby zainteresować młodych ludzi XOJO. W grudniu ja mam pokazać jakieś proste API z backendem i frontem. Kamil pokaże trochę jak się robi animacje (to akurat nie będzie związane z XOJO) i Paweł zaprezentuje XOJO + Raspberry Pi (Malinę;-) No i pizza będzię :slight_smile:

Obecnie siedzę w Śremie - niedaleko Leszna! Zaczynałem w RealBasic we wczesnym Mezozoiku. Z wielką przyjemnością poznam ludzi ze środowiska Xojo! No i pizza…

1 Like

Myślę, że się wkrótce okaże, że pierwszy projekt programu spotkania ulegnie zmianie i skończy się na jakimś otwartym pokazie/prezentacji osiągnięć gości :slight_smile: fajnie :slight_smile:

1 Like

Rób zdjęcia!

1 Like

Of course I’ll be taking pictures! I kindly asked Dana Brown / Xojo to send information about the meeting to other registered Xojo users in Poland. I hope it all gets off to a great start.

1 Like

ludzie, zgłaszajcie się :slight_smile: jak nie na przyjazd to chociaż aby kontakt ze sobą złapać.

1 Like

To istnieją jacyś inni polscy użytkownicy Xojo? :astonished: Przyjadę, czemu nie :slight_smile:

2 Likes

Skąd jesteś Grzegorz?

Kraków/Warszawa, z obu miast chyba tak samo daleko do Leszna :slight_smile:

1 Like

Kraków mi się z jakimś fajnym party Amigowym kojarzy i z Markiem Pampuchem, u którego w mieszkaniu siedzieliśmy obozem :smiley:

Przyjacielskie przypomnienie o naszym ogólnopolskim spotkaniu programistów XOJO - może ktoś jeszcze dołączy :slight_smile:

Ja z Madrytu raczej ciężko, ale serdeczne pozdrowienia dla wszystkich !!

1 Like

kurcze, a ja w tym roku tyle razy na lotnisku w Madrycie czekałem godzinami na przesiadkę, a tu się można było spotkać :slight_smile: był potencjalny klient z San Sebastian ale jakoś się “rozeszło po kościach”.