Polish Xojo Users Meeting - Leszno, December 2022

Skąd jesteś Leszek?

W ramach spotkania odbywa się też CodeMeet dla młodzieży na którym promujemy XOJO. Możecie sobie zobaczyć tutaj - www.halpress.team/codemeet jak to wygląda. Zwykle jest z 20-30 osób z laptopami i im tam pokazujemy jakieś proste rzeczy aby zainteresować młodych ludzi XOJO. W grudniu ja mam pokazać jakieś proste API z backendem i frontem. Kamil pokaże trochę jak się robi animacje (to akurat nie będzie związane z XOJO) i Paweł zaprezentuje XOJO + Raspberry Pi (Malinę;-) No i pizza będzię :slight_smile:

Obecnie siedzę w Śremie - niedaleko Leszna! Zaczynałem w RealBasic we wczesnym Mezozoiku. Z wielką przyjemnością poznam ludzi ze środowiska Xojo! No i pizza…

1 Like

Myślę, że się wkrótce okaże, że pierwszy projekt programu spotkania ulegnie zmianie i skończy się na jakimś otwartym pokazie/prezentacji osiągnięć gości :slight_smile: fajnie :slight_smile:

1 Like

Rób zdjęcia!

1 Like

Of course I’ll be taking pictures! I kindly asked Dana Brown / Xojo to send information about the meeting to other registered Xojo users in Poland. I hope it all gets off to a great start.

1 Like

ludzie, zgłaszajcie się :slight_smile: jak nie na przyjazd to chociaż aby kontakt ze sobą złapać.

1 Like

To istnieją jacyś inni polscy użytkownicy Xojo? :astonished: Przyjadę, czemu nie :slight_smile:

2 Likes

Skąd jesteś Grzegorz?

Kraków/Warszawa, z obu miast chyba tak samo daleko do Leszna :slight_smile:

1 Like

Kraków mi się z jakimś fajnym party Amigowym kojarzy i z Markiem Pampuchem, u którego w mieszkaniu siedzieliśmy obozem :smiley:

Przyjacielskie przypomnienie o naszym ogólnopolskim spotkaniu programistów XOJO - może ktoś jeszcze dołączy :slight_smile:

Ja z Madrytu raczej ciężko, ale serdeczne pozdrowienia dla wszystkich !!

1 Like

kurcze, a ja w tym roku tyle razy na lotnisku w Madrycie czekałem godzinami na przesiadkę, a tu się można było spotkać :slight_smile: był potencjalny klient z San Sebastian ale jakoś się “rozeszło po kościach”.

No to następnym razem już wiadomo…
If Madrid= True Then
Spotkanie = True
Obiad = True
End if

:smile:

Tak jest, życie jest zbyt krótkie żeby nie poznawać nowych przyjaciół.

1 Like

póki co, sprawdź wiadomości prywatne :smiley:

I ja tam byłem, pizzę jadłem, kawę piłem - poznałem przemiłych ludzi i zobaczyłem całe, liczne stadko młodzieży zainteresowanej Xojo! Zasygnalizowanych zostało też kilka bardzo interesujących idei, jak to stadko zamienić w potężne stado. Jest temat, wokół którego warto się zakręcić!
Dziękuję teamowi halpress za przyjęcie i ostrzegam, że zobaczycie mnie wkrótce, ponieważ bardzo mi się to, co robicie spodobało i chcę, aby coś takiego przepączkowało do mojej gminy. Daleko nie jest :wink:

1 Like

Ja też dziękuje wszystkich za przybycie.
Myślę, że ustalenia ze spotkania są zacne.
Prześlijcie mi proszę maila na adres xojo@halpress.team
Pokoordynuje nasz pomysł.

Proszę Was też bardzo o wypełnienie krótkiej ankiety.
Wasz głos tutaj myślę jest cenny.
https://forms.office.com/e/9i9deBLjLS

Niechaj więc wczorajsze spotkanie będzie początkiem XOJO Polska!


fot 1/7

4 Likes